O Szkole Giełdowej

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Wydział Zarządzania i Wydział Ekonomiczno – Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego zapraszają do udziału w kursie „Podstawy inwestowania na giełdzie” oraz  w kursie „Giełda dla średniozaawansowanych”. Program realizowany jest przez Fundację GPW pod honorowym patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Słuchacze otrzymują certyfikat ukończenia kursu..

Zajęcia odbywają się w weekendy, a wykłady prowadzą wykładowcy wyższych uczelni, praktycy i specjaliści rynku kapitałowego. Kurs obejmuje zagadnienia, których znajomość jest niezbędna w inwestowaniu, takie jak funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych. Słuchacze otrzymują certyfikat ukończenia kursu autoryzowany przez Prezes GPW i UŁ.

Zachęcamy do udziału w kursie wszystkich, którzy myślą o inwestowaniu na giełdzie – teraz lub w przyszłości.